Chcete dát své dítě pokřtít? Chcete mít svatbu v kostele? Přejete si navštívit nemocného?

Nepřehlédněte

V naší farnosti Vám rádi posloužíme udělením svátostí, největšího daru, který Kristus svěřil své Církvi.

Protože je k přijetí svátostí třeba dobré přípravy, sdělte nám buď hned po narození nebo dva měsíce předem své přání pokřtít dítě , o církevní sňatek požádejte nejméně tři měsíce předem a je dobré již navštěvovat "kurz pro snoubence".

Příprava ke svátosti biřmování bude v kostele včas ohlášena.

Duchovní správce P. Pavel Römer je Vám k dispozici kdykoliv, zvláště jedná-li se o návštěvu nemocného.

První setkání na faře před křtem dítěte a nebo žádostí o sňatek v kostele je vhodné si domluvit telefonicky,
tel.: 519 336 481 a nebo elektronicky na e-mail farnosti: lanzhot@dieceze.cz

Čt 23.1. ? Pohřeb
Ne 27.1. 7:30 Za Marii Darmovzalovu, dceru Ludmilu se vzpomínkou 20. výročí úmrtí, dceru Svatavu a za celou zemřelou rodinu