červen 2016

Služby lektorů na měsíc červen 2015

Datum   Jméno Příjmení Poznámka
         
         
ST 1.6. 18.30 Libor UHER  
ČT 2.6. 7.30 Marie UHROVÁ  
PÁ 3.6. 18.30 Magdaléna
Věra
BENEŠOVÁ
HOSTINOVÁ
 
SO 4.6. 7.30 Helena SVAČINOVÁ  
NE 5.6. 8.00 Anna BARTOŠOVÁ  
Helena SVAČINOVÁ
10.00 Anna ŘÍHOVÁ  
Hana TUČKOVÁ
PO 6.6. 18.30 Cyril BARTOŠ  
ÚT 7.6. -- není mše sv.  
ST 8.6. 18.30 Marie CIPRYSOVÁ  
ČT 9.6. 7.30 Ludmila MRÁZOVÁ  
PÁ 10.6. 18.30 Jana KRÁSNÁ  
SO 11.6. 7.30 Anna BARTOŠOVÁ  
NE 12.6. 8.00 Petr BENEŠ  
Marie UHROVÁ
10.00 Růžena ŠEVČOVIČOVÁ  
Cyril BARTOŠ
PO 13.6. 18.30 Jaroslava BARTOŠOVÁ  
ÚT 14.6. -- není  mše sv.  
ST 15.6. 18.30 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
ČT 16.6. 7.30 Anna ŘÍHOVÁ  
PÁ 17.6. 18.30 Adriana SVAČINOVÁ  
SO 18.6. 7.30 Marie PETRLOVÁ  
NE 19.6. 8.00 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
Ludmila MRÁZOVÁ
10.00 Věra HOSTINOVÁ  
Magdaléna BENEŠOVÁ
PO 20.6. 18.30 Božena BENEŠOVÁ  
ÚT 21.6. -- není mše sv.  
ST 22.6. 18.30 Božena KOŘÍNKOVÁ  
ČT 23.6. 7.30 Marie UHROVÁ  
PÁ 24.6. 18.30 Marie
Libor
PETRLOVÁ
UHER
 
SO 25.6. 7.30 Helena SVAČINOVÁ  
NE 26.6. 8.00 Jaroslava BARTOŠOVÁ  
Marie PETRLOVÁ
10.00 Aneta ŠESTÁKOVÁ  
Adriana SVAČINOVÁ
PO 27.6. 18.30 Cyril BARTOŠ  
ÚT 28.6. -- není mše sv.  
ST 29.6. 18.30 Marie
Anna
CIPRYSOVÁ
BARTOŠOVÁ
 
ČT 30.6. 7.30 Ludmila MRÁZOVÁ  
         
         
         
   
       
   

 

Pořad bohoslužeb Lanžhot

Datum Hodina Úmysl
Út 21.1. 18:00 Za Michala Uhra, rodinu Uhrovu a Ševčíkovu a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
Čt 23.1. 18:00 Za Josefa Bartoše se vzpomínkou 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 26.1. 07:30 Za Marii Darmovzalovu, dceru Ludmilu se vzpomínkou 20. výročí úmrtí, dceru Svatavu a za celou zemřelou rodinu
09:00 Za farnost
     
Datum Hodina Úmysl
Út 28.1. 14:00 Pohřeb pana Jana Bartoše
Čt 30.1. 18:00 Za Ludvíka Uhra, sestru, rodiče z obou stran, za celou živou s zemřelou rodinu
Ne 2.2. 07:30 Za rodiče Gajdovy, tři syny, zetě, vnuky a za dar zdraví pro žijící rodinu
09:00 Za Růženu a Josefa Strakovy, oboje rodiče a žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 4.2. 18:00 Za Pavla Zonygu, rodiče z obou stran a celou žijící rodinu
Čt 6.2. 18:00 Za Jindřicha Jeřábka, bratra Milu, Antonína, jeho manželku a syna, rodiče Jeřábkovy, Fojtíkovy a celou živou rodinu
Ne 9.2. 07:30 Za Vojtěch Šošku, manželku Ludmilu, celou zemřelou a živou rodinu
09:00 Za Marii Uhrovou se vzp. 10. výr. úmrtí, manžela Františka, jejich rodiče a duše v očistci
     
Datum Hodina Úmysl
Út 11.2. 18:00 Za Františka Cipryse se vzp. 10. výr. úmrtí, dvoje staré rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 13.2. 18:00 Za Františka Petrlu, rodiče Františka a Marii Petrlových a rodiče Jana a Janu Noskových
Ne 16.2. 07:30 Za Františka Michalicu, manželku a celou živou i zemřelou rodinu Michalicovu
09:00 Za zemřelé rodiče Uhrovy a Příborských s prosbou o dary Ducha svatého a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 18.2. 18:00 Za Annu Švirgovou, oboje rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 20.2. 18:00 Na vlastní úmysl
Ne 23.2. 07:30 Za Jana Netopilíka, manželku, dceru, zetě, rodinu Ciprysovu a Bartošovu a dar zdraví pro živou rodinu
09:00 Za rodinu Jarcovu, Salčákovu a Hřibovu, za duše v očistci a za dar zdraví pro žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
St 26.2. 18:30 Za Růženu a Ludvíka Prajkovy, oboje rodiče a jejich děti
Čt 27.2. 18:00 Za Brunhildu Truppe, se vzp. 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 1.3. 07:30 Za Jana Janulíka, dceru, rodiče a za dar zdraví a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
09:00 Za manžele Marii a Jana Hostinovy, oboje rodiče a celou živou a zemnřelou rodinu