Důležité infomrace k organizaci primice

• Ořechny na pečení zákusků nebo koláčků jsou v kostele. Můžete si je tam vyzvednout.
  • Ve čtvrtek 1.9. od 15 hodin bude pletení věnců na faře. Kdo můžete poskytnout krušpánek, nastříhejte ho do pytlů a přineste na faru.
  • V sobotu 3.9. od 8 hodin se bude pokládat koberec v kostele. Prosím ochotné muže, kteří mohou, aby přišli pomáhat.
  • V sobotu 3.9. v 19 hodin je schůzka celé chasy u Společenského domu - nutné!!

Výzva pro muže:

• přihlaste se na zajištění ostrahy pódia v nočních hodinách u Petra Straky, Dolní 24
  • přihlaste se na zajištění pořadatelské služby u Josefa Bartoše (místostarosta).

Bude nutné svolat schůzku, proto se přihlaste co nejdříve. Na schůzce dostanete podrobné informace.

• Ve čtvrtek 8.9 od 15 hodin - pátek 9.9. do 12 hodin bude výběr koláčků a cukroví na faře.