prosinec 2013

Rozpis lektorů na měsíc prosinec 2013

Datum   Jméno Příjmení Poznámka
NE 1. 12. 8.00 Jaroslava BARTOŠOVÁ  
Marie PETRLOVÁ
10.00 Hana TUČKOVÁ  
Cyril BARTOŠ
PO 2. 12. 17.30 Božena BENEŠOVÁ  
ÚT 3. 12. -- není mše sv.    
ST 4. 12. 17.30 Božena KOŘÍNKOVÁ  
ČT 5. 12. 7.30 Marie UHROVÁ  
PÁ 6. 12. 17.30 Magdaléna BENEŠOVÁ  
SO 7. 12. 7.30 Hana TUČKOVÁ  
NE 8. 12. 8.00 Božena BENEŠOVÁ  
Marie CIPRYSOVÁ
10.00 Anna ŘÍHOVÁ  
Věra HOSTINOVÁ
PO 9. 12. 17.30 Cyril BARTOŠ  
ÚT 10. 12. -- není mše sv.    
ST 11. 12 17.30 Marie CIPRYSOVÁ  
ČT 12. 12. 7.30 Ludmila LUTZOVÁ  
PÁ 13. 12. 17.30 Petr PAULÍK  
SO 14. 12. 7.30 Anna BARTOŠOVÁ  
NE 15. 12. 8.00 Marie UHROVÁ  
Anna BARTOŠOVÁ
10.00 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
Božena KOŘÍNKOVÁ
PO 16. 12. 17.30 Jaroslava BARTOŠOVÁ  
ÚT 17. 12 -- není mše sv.    
ST 18. 12. 17.30 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
ČT 19. 12. 7.30 Anna ŘÍHOVÁ  
PÁ 20. 12. 17.30 Věra HOSTINOVÁ  
SO 21. 12. 7.30 Marie PETRLOVÁ  
NE 22. 12. 8.00 Petr PAULÍK  
Ludmila LUTZOVÁ
10.00 Růžena ŠEVČOVIČOVÁ  
Jana KRÁSNÁ
PO 23.12. 17.30 Božena BENEŠOVÁ  
ÚT 24. 12. 22.00  

KRÁSNÁ

KUBÍKOVÁ

 
ST 25. 12. 8.00

Jaroslava

BARTOŠOVÁ  
Marie PETRLOVÁ
10.00 Hana TUČKOVÁ  
Cyril BARTOŠ
ČT 26. 12. 8.00 Božena BENEŠOVÁ  
Marie CIPRYSOVÁ
10.00 DĚVČATA    
A CHLAPCI  
PÁ 27.12. 17.30 Magdaléna BENEŠOVÁ  
SO 28. 12. 16.00 Marie UHROVÁ  
NE 29. 12. 8.00 Marie UHROVÁ  
Anna BARTOŠOVÁ
10.00 Věra HOSTINOVÁ  
Božena KOŘÍNKOVÁ
PO 30.12. 17.30 není mše sv.    
ÚT 31.12. -- Anna ŘÍHOVÁ  
leden 2014        

 

Pořad bohoslužeb Lanžhot

Datum Hodina Úmysl
Út 21.1. 18:00 Za Michala Uhra, rodinu Uhrovu a Ševčíkovu a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
Čt 23.1. 18:00 Za Josefa Bartoše se vzpomínkou 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 26.1. 07:30 Za Marii Darmovzalovu, dceru Ludmilu se vzpomínkou 20. výročí úmrtí, dceru Svatavu a za celou zemřelou rodinu
09:00 Za farnost
     
Datum Hodina Úmysl
Út 28.1. 14:00 Pohřeb pana Jana Bartoše
Čt 30.1. 18:00 Za Ludvíka Uhra, sestru, rodiče z obou stran, za celou živou s zemřelou rodinu
Ne 2.2. 07:30 Za rodiče Gajdovy, tři syny, zetě, vnuky a za dar zdraví pro žijící rodinu
09:00 Za Růženu a Josefa Strakovy, oboje rodiče a žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 4.2. 18:00 Za Pavla Zonygu, rodiče z obou stran a celou žijící rodinu
Čt 6.2. 18:00 Za Jindřicha Jeřábka, bratra Milu, Antonína, jeho manželku a syna, rodiče Jeřábkovy, Fojtíkovy a celou živou rodinu
Ne 9.2. 07:30 Za Vojtěch Šošku, manželku Ludmilu, celou zemřelou a živou rodinu
09:00 Za Marii Uhrovou se vzp. 10. výr. úmrtí, manžela Františka, jejich rodiče a duše v očistci
     
Datum Hodina Úmysl
Út 11.2. 18:00 Za Františka Cipryse se vzp. 10. výr. úmrtí, dvoje staré rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 13.2. 18:00 Za Františka Petrlu, rodiče Františka a Marii Petrlových a rodiče Jana a Janu Noskových
Ne 16.2. 07:30 Za Františka Michalicu, manželku a celou živou i zemřelou rodinu Michalicovu
09:00 Za zemřelé rodiče Uhrovy a Příborských s prosbou o dary Ducha svatého a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 18.2. 18:00 Za Annu Švirgovou, oboje rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 20.2. 18:00 Na vlastní úmysl
Ne 23.2. 07:30 Za Jana Netopilíka, manželku, dceru, zetě, rodinu Ciprysovu a Bartošovu a dar zdraví pro živou rodinu
09:00 Za rodinu Jarcovu, Salčákovu a Hřibovu, za duše v očistci a za dar zdraví pro žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
St 26.2. 18:30 Za Růženu a Ludvíka Prajkovy, oboje rodiče a jejich děti
Čt 27.2. 18:00 Za Brunhildu Truppe, se vzp. 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 1.3. 07:30 Za Jana Janulíka, dceru, rodiče a za dar zdraví a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
09:00 Za manžele Marii a Jana Hostinovy, oboje rodiče a celou živou a zemnřelou rodinu