PROSINEC 2019

Den Hod Jméno Příjmení
Ne 1.12. 8.00 Petr BENEŠ
Marie UHROVÁ
10.00 Růžena ŠEVČOVIČOVÁ
Petra STEINEROVÁ
Po 2.12. 17.30 Irena ŠESTÁKOVÁ
Út 3.12.   není mše sv.
St 4.12. 17.30 Libor UHER
Čt 5.12. 7.30 Ludmila MRÁZOVÁ
Pá 6.12. 18.15 Filip  BENEŠ
So 7.12. 7.30 Marie PETRLOVÁ
Ne 8.12. 8.00 Jaroslava BARTOŠOVÁ
Marie PETRLOVÁ
10.00 Marie ŠVIRGOVÁ
Irena ŠESTÁKOVÁ
Po 9.12. 17.30 Jaroslava BARTOŠOVÁ
Cyril BARTOŠ
Út 10.12.   není mše sv.
St 11.12. 17.30 Jaroslava KUBÍKOVÁ
Čt 12.12. 7.30 Anna ŘÍHOVÁ
Pá 13.12. 17.30 Věra HOSTINOVÁ
So 14.12. 7.30 Helena SVAČINOVÁ
Ne 15.12. 8.00 Jaroslava KUBÍKOVÁ
Ludmila MRÁZOVÁ
10.00 Anna ŘÍHOVÁ
Věra HOSTINOVÁ
Po 16.12. 17.30 Božena BENEŠOVÁ
Út 17.12.   není mše sv.
St 18.12. 17.30 Marie CIPRYSOVÁ
Čt 19.12. 7.30 Marie UHROVÁ
Pá 20.12. 18.15 Petr BENEŠ
So 21.12. 7.30 Marie PETRLOVÁ
Ne 22.12. 8.00 Božena BENEŠOVÁ
Marie CIPRYSOVÁ
10.00 Libor UHER
Božena KOŘÍNKOVÁ
Po 23.12. 17.30 Filip BENEŠ
Út 24.12. 15.00 Cyril BARTOŠ
   
22.00 Jana KRÁSNÁ
Božena KOŘÍNKOVÁ
St 25.12. 8.00 Petr BENEŠ
Marie UHROVÁ
10.00 Petra STEINEROVÁ
Helena SVAČINOVÁ
čt 26.12. 8.00 Jaroslava BARTOŠOVÁ
Marie PETRLOVÁ
10.00 mládenci a děvčata
   
Pá 27.12. 18.15 Marie ŠVIRGOVÁ
So 28.12. 7.30 Marie PETRLOVÁ
Ne 29.12. 8.00 Božena BENEŠOVÁ
Marie CIPRYSOVÁ
10.00 Růžena ŠEVČOVIČOVÁ
Libor UHER
Po 30.12. 17.30 Jaroslava BARTOŠOVÁ
Út 31.12.      

 

Pořad bohoslužeb Lanžhot

Datum Hodina Úmysl
Út 21.1. 18:00 Za Michala Uhra, rodinu Uhrovu a Ševčíkovu a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
Čt 23.1. 18:00 Za Josefa Bartoše se vzpomínkou 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 26.1. 07:30 Za Marii Darmovzalovu, dceru Ludmilu se vzpomínkou 20. výročí úmrtí, dceru Svatavu a za celou zemřelou rodinu
09:00 Za farnost
     
Datum Hodina Úmysl
Út 28.1. 14:00 Pohřeb pana Jana Bartoše
Čt 30.1. 18:00 Za Ludvíka Uhra, sestru, rodiče z obou stran, za celou živou s zemřelou rodinu
Ne 2.2. 07:30 Za rodiče Gajdovy, tři syny, zetě, vnuky a za dar zdraví pro žijící rodinu
09:00 Za Růženu a Josefa Strakovy, oboje rodiče a žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 4.2. 18:00 Za Pavla Zonygu, rodiče z obou stran a celou žijící rodinu
Čt 6.2. 18:00 Za Jindřicha Jeřábka, bratra Milu, Antonína, jeho manželku a syna, rodiče Jeřábkovy, Fojtíkovy a celou živou rodinu
Ne 9.2. 07:30 Za Vojtěch Šošku, manželku Ludmilu, celou zemřelou a živou rodinu
09:00 Za Marii Uhrovou se vzp. 10. výr. úmrtí, manžela Františka, jejich rodiče a duše v očistci
     
Datum Hodina Úmysl
Út 11.2. 18:00 Za Františka Cipryse se vzp. 10. výr. úmrtí, dvoje staré rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 13.2. 18:00 Za Františka Petrlu, rodiče Františka a Marii Petrlových a rodiče Jana a Janu Noskových
Ne 16.2. 07:30 Za Františka Michalicu, manželku a celou živou i zemřelou rodinu Michalicovu
09:00 Za zemřelé rodiče Uhrovy a Příborských s prosbou o dary Ducha svatého a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 18.2. 18:00 Za Annu Švirgovou, oboje rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 20.2. 18:00 Na vlastní úmysl
Ne 23.2. 07:30 Za Jana Netopilíka, manželku, dceru, zetě, rodinu Ciprysovu a Bartošovu a dar zdraví pro živou rodinu
09:00 Za rodinu Jarcovu, Salčákovu a Hřibovu, za duše v očistci a za dar zdraví pro žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
St 26.2. 18:30 Za Růženu a Ludvíka Prajkovy, oboje rodiče a jejich děti
Čt 27.2. 18:00 Za Brunhildu Truppe, se vzp. 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 1.3. 07:30 Za Jana Janulíka, dceru, rodiče a za dar zdraví a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
09:00 Za manžele Marii a Jana Hostinovy, oboje rodiče a celou živou a zemnřelou rodinu