říjen 2013

Služba lektorů na měsíc říjen 2013

Datum   Jméno Příjmení Poznámka
ÚT 1. 10. --      
ST 2. 10. 18.00 Božena KOŘÍNKOVÁ  
ČT 3. 10. 7.30 Ludmila LUTZOVÁ  
PÁ 4. 10. 18.00 Petr PAULÍK  
SO 5. 10. 11.00 !! svatební mše  
NE 6. 10. 8.00 Jaroslava BARTOŠOVÁ  
Marie PETRLOVÁ
10.00

Cyril

BARTOŠ  
Magdaléna BENEŠOVÁ
PO 7. 10. 18.00 Jaroslava BARTOŠOVÁ setkání farní rady 18.45 hod.
ÚT 8. 10. --      
ST 9. 10. 18.00 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
ČT 10. 10. --     mše svatá nebude
PÁ 11. 10. 18.00 Věra HOSTINOVÁ  
SO 12. 10. --     pouť na svatý Hostýn
NE 13. 10. 8.00 Božena BENEŠOVÁ  
Marie CIPRYSOVÁ
10.00 Anna ŘÍHOVÁ  
Věra HOSTINOVÁ
PO 14. 10. --     mše svatá nebude
ÚT 15. 10. --     mše svatá nebude
ST 16. 10. --     mše svatá nebude
ČT 17. 10. --     mše svatá nebude
PÁ 18.10. 18.00 Magdaléna BENEŠOVÁ  
SO 19. 10. 7.30 Hana TUČKOVÁ  
NE 20. 10. 8.00 Marie UHROVÁ  
Anna BARTOŠOVÁ
10.00 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
Božena KOŘÍNKOVÁ
PO 21. 10. 18.00 Cyril BARTOŠ  
ÚT 22. 10. --      
ST 23. 10. 18.00 Marie CIPRYSOVÁ  
ČT 24. 10. 7.30 Ludmila LUTZOVÁ  
PÁ 25. 10. 18.00 Petr PAULÍK  
SO 26. 10. 7.30 Anna BARTOŠOVÁ  
NE 27. 10. 8.00 Petr PAULÍK  
Ludmila LUTZOVÁ
10.00 Růžena  ŠEVČOVIČOVÁ  
Jana KRÁSNÁ
PO 28. 10. --     mše svatá nebude - státní svátek
ÚT 29. 10. --      
ST 30. 10. 18.00 Jaroslava KUBÍKOVÁ  
ČT 31. 10. 7.30 Anna ŘÍHOVÁ  
Listopad 2013        

 

Pořad bohoslužeb Lanžhot

Datum Hodina Úmysl
Út 21.1. 18:00 Za Michala Uhra, rodinu Uhrovu a Ševčíkovu a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
Čt 23.1. 18:00 Za Josefa Bartoše se vzpomínkou 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 26.1. 07:30 Za Marii Darmovzalovu, dceru Ludmilu se vzpomínkou 20. výročí úmrtí, dceru Svatavu a za celou zemřelou rodinu
09:00 Za farnost
     
Datum Hodina Úmysl
Út 28.1. 14:00 Pohřeb pana Jana Bartoše
Čt 30.1. 18:00 Za Ludvíka Uhra, sestru, rodiče z obou stran, za celou živou s zemřelou rodinu
Ne 2.2. 07:30 Za rodiče Gajdovy, tři syny, zetě, vnuky a za dar zdraví pro žijící rodinu
09:00 Za Růženu a Josefa Strakovy, oboje rodiče a žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 4.2. 18:00 Za Pavla Zonygu, rodiče z obou stran a celou žijící rodinu
Čt 6.2. 18:00 Za Jindřicha Jeřábka, bratra Milu, Antonína, jeho manželku a syna, rodiče Jeřábkovy, Fojtíkovy a celou živou rodinu
Ne 9.2. 07:30 Za Vojtěch Šošku, manželku Ludmilu, celou zemřelou a živou rodinu
09:00 Za Marii Uhrovou se vzp. 10. výr. úmrtí, manžela Františka, jejich rodiče a duše v očistci
     
Datum Hodina Úmysl
Út 11.2. 18:00 Za Františka Cipryse se vzp. 10. výr. úmrtí, dvoje staré rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 13.2. 18:00 Za Františka Petrlu, rodiče Františka a Marii Petrlových a rodiče Jana a Janu Noskových
Ne 16.2. 07:30 Za Františka Michalicu, manželku a celou živou i zemřelou rodinu Michalicovu
09:00 Za zemřelé rodiče Uhrovy a Příborských s prosbou o dary Ducha svatého a ochranu Panny Marie pro celou živou rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
Út 18.2. 18:00 Za Annu Švirgovou, oboje rodiče a celou živou a zemřelou rodinu
Čt 20.2. 18:00 Na vlastní úmysl
Ne 23.2. 07:30 Za Jana Netopilíka, manželku, dceru, zetě, rodinu Ciprysovu a Bartošovu a dar zdraví pro živou rodinu
09:00 Za rodinu Jarcovu, Salčákovu a Hřibovu, za duše v očistci a za dar zdraví pro žijící rodinu
     
Datum Hodina Úmysl
St 26.2. 18:30 Za Růženu a Ludvíka Prajkovy, oboje rodiče a jejich děti
Čt 27.2. 18:00 Za Brunhildu Truppe, se vzp. 1. výr. úmrtí a za duše v očistci
Ne 1.3. 07:30 Za Jana Janulíka, dceru, rodiče a za dar zdraví a ochranu Panny Marie pro žijící rodinu
09:00 Za manžele Marii a Jana Hostinovy, oboje rodiče a celou živou a zemnřelou rodinu